kvalitní investice a ochrana vašich úspor

investiční zlato

Zlato je používáno jako platidlo už po několik tisíciletí. Lidé už po dlouhé generace vědí, že zlato si na rozdíl od papírových peněz dokázalo po generace uchovat vždy dlouhodobě svoji hodnotu.

Objem nově vytěženého množství zlata na trhu se nemůže zvyšovat nikdy tak rychle jako se tisknou nové peníze. Také z těchto důvodů cena zlata významně roste a přináší všem majitelům v posledních letech radost. Nárůst hodnoty zlata za posledních 8 let je přes 300%. Z důvodu tisku velkého množství nových peněz se tento trend zřejmě nezmění. Zlato dnes není zdaleka jenom pro bohaté klienty, ale je dostupné úplně všem. Nabízíme výhodné a individuální ceny pro velké investory, ale také zajistíme zlato za velmi výhodnou cenu formou pravidelného investování spořícím klientům, bez ohledu na majetkové poměry a bez ohledu na množství nakupovaného zlata. Investiční zlato o ryzosti 999,9 (zlaté pruty, zlaté cihličky, zlaté mince) je dle zákona osvobozeno od DPH.

 

PĚT DŮVODŮ, PROČ NAKUPOVAT ZLATO

 

BEZPEČNOST a JISTOTA

Už po tisíciletí je zlato jedním z nejspolehlivějších způsobů uchování hodnoty. Ve všech 194 zemích světa je zlato uznáváno jako univerzální měna. Státy i národní banky si zvolily zlato jako úřední rezervu.

NEZÁVISLOST

Hodnota vzácných kovů je nezávislá na vládách i měnách jednotlivých zemí, produktivitě a dalších lokálních ekonomických a politických faktorech.

STABILITA

I když cena vzácných kovů může krátkodobě kolísat, jejich hodnota zůstává bez ohledu na roky růstu nebo období krize vždy dlouhodobě stabilní.

OCHRANA PROTI INFLACI

Množství zlata na trhu se nemůže zvyšovat tak rychle jako se tisknou peníze. Čím více je nových peněz na trhu, tím více klesá jejich hodnota. Také proto zlato již 10 let v řadě za sebou přineslo svým majitelům významné zhodnocení.

DOSTUPNOST A LIKVIDITA

Zlato je možné kdykoliv zaměnit zpět na peníze a to 24 hodin denně kdekoliv na světě. Výhodou držení menších cihliček je možnost prodat zlato po částech.

ZLATO JE JISTOTA
 
Investování do zlata je velmi konzervativní a bezpečný způsob uložení majetku. Je to pojistka, která Vaše bohatství spolehlivě ochrání v nejisté době, v časech finanční nebo hospodářské krize. Nákupem zlata se můžete dobře ochránit před inflací, zabezpečit se na budoucnost nebo bezpečně uchovat rodinný majetek pro příští generace. Všechny země světa uznávají zlato jako mezinárodní měnu a zvolily si zlato jako svoji úřední rezervu. Vzhledem k tomu, že se většina zemí snaží své zásoby zlata i nadále rozšiřovat, nebude to špatným rozhodnutím ani pro Vás.
 

 

Ubytování Šumava hodinový manžel Praha váha Realitní makléř Jazykové kurzy Pro-hubnuti.cz - Profesionální péče o zdraví Poradenství Portréty GENES Media - webdesign Svet-Online.CZ - webkamery Úklidové služby Praha, úklid kanceláří, domácností, mytí oken a čištění koberců. Jímky, septiky, bazény Sklolamináty, kompozity, lodě květiny nová světla, svítidla, lustry, lampy či dětská světla Značkové oblečení levně, džíny, trička, košile, šaty, kabelky, boty, bundy nebo sluneční brýle nejznámějších světových značek, Armani, Calvin Klein, Diesel, Dior, D&G, Gucci, Guess, Versace za skvělé ceny Kadeřnictví - prodlužování vlasů Krbová kamna Morso - prodej kvalitních litinových krbových kamen Hodinový manžel Praha Davidoff RekreacneDomy.sk Kosmetický salon se 100% přírodní kosmetikou - Biologique Recherche Salon Moderní zubní ordinace v Praze Kvalitní granule, psí krmivo Royal Canin - Royal-eshop.cz Krmivo pro psy a kočky, granule, konzervy, léky a doplňky - Alfapet.cz Elektro, bílé zboží, lednice, televize Philips, Grundig, nářadí Bosch - Oscom.cz Panasonic LCD a plazmové NeoPDP televize, kamery, fotoaparáty a audio - Panasonic-eshop.cz Prodlužování řas Majolka, Boneco penízechytře.cz Poštovní schránky MEFA - luxusní poštovní schránky

Luxusní bižuterie a šperky za skvělé ceny | Luxusní bižuterie AveBijoux

Lacné ubytovanie na Liptove malování Praha lakování Praha mříže Praha Felicia těsnění Offshore společnosti, daňové ráje Hydroizolace, tekutá lepenka - Maris Polymers profesionální hydroizolace plochých střech Plastová okna Hradec Králové - OKPO plastová okna pardubice, jičín, praha Postele a matracekvalitní postele z masivu, manželské postele, dětské postele, kovové postele a matrace všech rozměrů Kancelářské židle, sedací soupravy, jídelní židle, jídelní stoly, sedací soupravy rohové, sedací soupravy rozkládací